Opona letnia Continental EcoContact 6 215/55 R16 97Y
Wideo 9Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Continental EcoContact 6 215/55 R16 97Y 215/55 R16 97 H 215/55 R16 97 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental EcoContact 6 215/55 R16 97Y
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental EcoContact 6 (215/55 R16 97Y) 03138720000 | 684 zł |
Continental EcoContact 6 ( 215/55 R16 97Y XL EVc ) | 769 zł |
Continental EcoContact 6 ( 215/55 R16 97Y XL EVc ) 03138720000 | 760 zł |
Continental EcoContact 6 (215/55 R16 97Y) 03111140000 | 911 zł |
Continental EcoContact 6 ( 215/55 R16 97Y XL EVc ) 03111140000 | 1 092 zł |
Continental EcoContact 6 ( 215/55 R16 97Y XL EVc ) | 1 105 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental EcoContact 6 215/55 R16 97Y
Ceny na Continental EcoContact 6 215/55 R16 97Y |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 215/55 R16 97H | od 875 zł | 3 oferty | ||
Continental EcoContact 6 215/55 R16 97Y | od 684 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →