Opona letnia BF Goodrich Advantage 215/55 R16 97Y
Wideo 20Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
BF Goodrich Advantage 215/55 R16 97Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BF Goodrich 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BF Goodrich.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje BF Goodrich Advantage 215/55 R16 97Y
Ceny na BF Goodrich Advantage 215/55 R16 97Y |
---|---|---|---|---|
BF Goodrich Advantage 215/55 R16 93H | od 405 zł | 5 oferty | ||
BF Goodrich Advantage 215/55 R16 93V | od 498 zł | 4 oferty | ||
BF Goodrich Advantage 215/55 R16 93W | od 547 zł | 4 oferty | ||
BF Goodrich Advantage 215/55 R16 97W | od 546 zł | 4 oferty | ||
BF Goodrich Advantage 215/55 R16 97Y | od 572 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →