Opona letnia Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 215/55 R16 97W
Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 215/55 R16 97W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 215/55 R16 97W
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) (215/55 R16 97W) 3815200 | 908 zł |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) ( 215/55 R16 97W XL ) | 952 zł |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) ( 215/55 R16 97W XL ) 4003700 | 717 zł |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) (215/55 R16 97W) 4003700 | 730 zł |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) ( 215/55 R16 97W XL ) 3815200 | 940 zł |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) ( 215/55 R16 97W XL ) | 725 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →