Літня шина Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 215/55 R16 97W
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 215/55 R16 97W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 215/55 R16 97W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) (215/55 R16 97W) 3815200 | 908 zł |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) ( 215/55 R16 97W XL ) | 954 zł |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) ( 215/55 R16 97W XL ) 4003700 | 717 zł |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) (215/55 R16 97W) 4003700 | 730 zł |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) ( 215/55 R16 97W XL ) 3815200 | 940 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →