Opona letnia Continental UltraContact 215/55 R16 97W
Wideo 11Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Continental UltraContact 215/55 R16 97W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental UltraContact 215/55 R16 97W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental UltraContact (215/55 R16 97W) 03123750000 | 690 zł |
Continental UltraContact ( 215/55 R16 97W XL EVc ) 03123750000 | 695 zł |
Opona Continental 215/55R16 UltraContact 97W XL FR - opony letnie 312375 | 724 zł |
Continental UltraContact ( 215/55 R16 97W XL EVc ) | 703 zł |
Opony letnie 215/55R16 97W UltraContact Continental | 639 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental UltraContact 215/55 R16 97W
Ceny na Continental UltraContact 215/55 R16 97W |
---|---|---|---|---|
Continental UltraContact 215/55 R16 93V | od 582 zł | 6 oferty | ||
Continental UltraContact 215/55 R16 93W | od 583 zł | 5 oferty | ||
Continental UltraContact 215/55 R16 97H | od 659 zł | 4 oferty | ||
Continental UltraContact 215/55 R16 97W | od 639 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →