Opona letnia Continental UltraContact 215/55 R16 93W
Wideo 11Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Continental UltraContact 215/55 R16 93W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental UltraContact 215/55 R16 93W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental UltraContact ( 215/55 R16 93W EVc ) 03131120000 | 656 zł |
Continental UltraContact (215/55 R16 93W) 03131120000 | 653 zł |
Opona Continental 215/55R16 UltraContact 93W FR - opony letnie 313112 | 669 zł |
Continental UltraContact ( 215/55 R16 93W EVc ) | 663 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental UltraContact 215/55 R16 93W
Ceny na Continental UltraContact 215/55 R16 93W |
---|---|---|---|---|
Continental UltraContact 215/55 R16 93V | od 639 zł | 3 oferty | ||
Continental UltraContact 215/55 R16 93W | od 653 zł | 4 oferty | ||
Continental UltraContact 215/55 R16 97H | od 659 zł | 4 oferty | ||
Continental UltraContact 215/55 R16 97W | od 690 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →