Літня шина Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 93V
Відео 2Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 93V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 93V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Primacy 4+ (215/55 R16 93V) 659249 | 697 zł |
Opona Michelin 215/55R16 PRIMACY 4+ 93 V - opony letnie 659249 | 663 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 215/55 R16 93V ) 659249 | 780 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 93V
Ціни на Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 93V | від 663 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 93W | від 767 zł | 2 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 215/55 R16 97W | від 706 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →