Літня шина Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 97H
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 97H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 97H
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza T005 (215/55 R16 97H) 10894 | 761 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/55 R16 97H XL ) | 729 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/55 R16 97H XL ) 10894 | 721 zł |
Opona Bridgestone 215/55R16 TURANZA T005 97H XL - opony letnie 10894 | 593 zł |
Opony letnie 215/55R16 97H Turanza T005 Bridgestone | 654 zł |
Opony letnie 215/55R16 97H Turanza T005 Bridgestone 2023 | 687 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 97H
Ціни на Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 97H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93H | від 589 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93V | від 611 zł | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 93W | від 722 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 97H | від 593 zł | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R16 97W | від 670 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →