Monitor Dell U2722DE 27 " (210-AYZG)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Dell U2722DE 27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell U2722DE 27 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" Dell UltraSharp U2722DE - 2560x1440 (QHD) - IPS - 90W USB-C HUB - 5 ms | 2 247 zł |
Monitor Dell UltraSharp U2722DE (210-AYUJ) | 1 991 zł |
DELL UltraSharp U2722DE 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad DELL-U2722DE | 2 112 zł |
Dell U2722de 27´´ Qhd Led Monitor 60hz Posrebrzany One Size / EU Plug DELL | 2 219 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →