Monitor Dell S2421H 24 " srebrny
Wideo 20Zdjęcia 9 |
Stylowy i niedrogi wielofunkcyjny monitor o przekątnej 23,8 cala z wyświetlaczem O rozdzielczości FullHD z cienką ramką, zintegrowanymi głośnikami stereo (2x3 W) i technologią AMD FreeSync. Producent pozycjonuje jako niedrogi produkt w średniej cenie, który może zaspokoić potrzeby najszerszego grona użytkowników domowych i biurowych. Zapewnia nieskazitelną klarowność i wysoki kontrast obrazów dla wygodnej pracy z tekstami, arkuszami kalkulacyjnymi, prezentacjami, treściami internetowymi i grafiką biznesową.
Nadaje się do prostej obróbki materiałów foto/video, przyda się w rozwiązywaniu problemów modelowania 3D. Nadaje się do pracy w inżynierskich pakietach CAD/CAE. Duża częstotliwość odświeżania 75 Hz i czas reakcji (4 ms GtG) Dell S2421H sprawiają, że Dell S2421H działa dobrze w tanich konfiguracjach do gier. Jasne i kolorowe obrazy zapewnia pełnoprawna 8-bitowa matryca IPS o rozdzielczości 1920 × 1080 i podświetleniu W-LED (brak irytującego migotania wysokich częstotliwości). Na uwagę zasługują również wysokie kąty widzenia, imponująca energooszczędność (średni pobór mocy 20 W) oraz obsługa dwóch portów interfejsu HDMI 1.4.
Kup Dell S2421H 24 " srebrny
Wszystkie ceny 9 →24" Dell S2421H - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS - 3W Speakers - 4 ms - Moni | 602 zł |
Dell S2421H 24' IPS FHD 75Hz | 652 zł |
Monitor DELL S2421H 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms | 570 zł |
DELL S Series S2421H 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full DELL-S2421H | 549 zł |