Monitor Dell P2724DEB 27 " czarny (210-BFMZ)
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Dell P2724DEB 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
2 wbudowane mikrofony.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell P2724DEB 27 " czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell 27 Video Conferencing Monitor P27 P2724DEB | 2 541 zł |
27" Dell P2724DEB - 2560x1440(QHD) - IPS - 90W USB-C HUB - 5 ms - Monitor | 2 353 zł |
Dell Monitor P2724DEB 27 cali LED IPS QHD (2560x1440)/16:9/HDMI/DP/RJ-45/K | 2 195 zł |
Dell Monitor P2724DEB 27 cali LED IPS QHD (2560x1440)/16:9/HDMI/DP/RJ-45/K | 2 299 zł |
Dell P2724DEB 27 cali LED IPS QHD (2560x1440)/16:9/HDMI/DP/RJ-45/Kamera/Gł | 2 249 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →