Bateria wodociągowa Deante Silia BQS F17M
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Deante Silia BQS F17M |
|
Wąż zapobiegający skręcaniu. Mikser generuje hałas nie większy niż 30 decybeli. Prysznic ręczny z technologią Cool-out (rączka prysznica nie nagrzewa się). Aerator otworu na monety można odkręcić monetą.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Silia BQS F17M
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Bateria wannowa wolnostojąca Deante Silia złoty szczotkowany BQSR17 | 4 229 zł |
Bateria wannowa stojąca DEANTE Silia BQS N17M Nero | 2 974 zł |
Bateria wannowa wolnostojąca Deante Silia titanium BQS D17M | 4 299 zł |
Bateria wannowa stojąca DEANTE Silia BQS N17M Nero | 2 974 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →