Wanna Deante Silia 150x75 cm
Zdjęcia 8 |
Deante Silia 150X75 KDS 015L |
|
W zestawie syfon z zaworem typu push-den.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Silia 150x75 cm
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Wanna narożna prawa Deante Silia 150x75 owalna biały KDS015P | 3 699 zł |
Wanna akrylowa Deante narożna wolnostojąca prawa wanna 150 cm KDS 015P | 4 799 zł |
Wanna akrylowa prawa - 150 cm | 4 079 zł |
DEANTE KDS 015L Wanna akrylowa narożna/wolnostojąca lewa - 150 cm | 4 078 zł |
Deante Wanna Akrylowa Narożna Wolnostojąca Lewa - 150 Cm KDS015L | 4 079 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Deante Silia
Ceny na Deante Silia |
---|---|---|---|---|
Deante Silia 150x75 cm | od 3 699 zł | 9 oferty | ||
Deante Silia 150x75 cm wolnostojąca | od 4 031 zł | 4 oferty | ||
Deante Silia 160x75 cm | od 3 799 zł | 5 oferty |
Polecamy