Kabina prysznicowa Deante Jasmin Plus KTJ 90x90
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Deante Jasmin Plus KTJ 041P 80x8090x90 |
|
Powłoka Active-Cover ułatwia odprowadzanie wody ze szkła (odpycha cząsteczki wody z powierzchni szkła) i ogranicza powstawanie kamienia. System profili pozwala kompensować krzywiznę ścian.
Paleta jest kupowana osobno. Montaż zarówno na palecie, jak i bez niej jest możliwy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Jasmin Plus KTJ 90x90
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Kabina prysznicowa Deante Jasmin 90x90x190 kwadratowa chrom transpa | 1 349 zł |
Kabina prysznicowa Deante Jasmin Plus chrom 90 cm KTJ 041P | 1 299 zł |
Jasmin Plus Kabina prysznicowa kwadratowa 90x90 cm | 1 104 zł |
DEANTE KTJ 041P Kabina prysznicowa kwadratowa 90 cm | 1 103 zł |
Deante Kabina prysznicowa kwadratowa 90 cm KTJ041P | 1 359 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Deante Jasmin Plus KTJ
Ceny na Deante Jasmin Plus KTJ |
---|---|---|---|---|
Deante Jasmin Plus KTJ 80x80 | od 1 104 zł | 4 oferty | ||
Deante Jasmin Plus KTJ 90x90 | od 1 103 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →