Kabina prysznicowa Excellent Mazo 90x90 KAEX.3022 90x90 kątowa (KAEX.3022.1010.9090.LP)
Zdjęcia 3 |
Excellent Mazo 90x90 KAEX.3022 |
|
Dodatkowo można uzupełnić o paletę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Excellent 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Excellent.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Excellent Mazo 90x90 KAEX.3022 90x90 kątowa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kabina kwadratowa 90x90 Excellent MAZO KAEX.3022.1010.9090.LP | 2 101 zł |
Mazo Kabina Narożna 2x Drzwi 90X90x195 | 1 899 zł |
Excellent Mazo kabina kwadratowa 90x90 cm dwuskrzydłowa przejrzysta | Darm | 1 898 zł |
Excellent Mazo Kabina prysznicowa narożna 90x90x195 cm dwudrzwiowa, profil | 1 671 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →