Bateria wodociągowa Excellent Pride AREX.4008CR
Zdjęcia 3 |
Excellent Pride AREX.4008CR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Excellent 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Excellent.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Excellent Pride AREX.4008CR
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Excellent Bateria prysznicowa natynkowa Excellent Pride chrom połysk AREX. | 590 zł |
Bateria natryskowa Pride chrom AREX.4008CR MR1200761 | 499 zł |
Bateria prysznicowa ścienna Excellent PRIDE AREX.4008CR chrom | 499 zł |
EXCELLENT AREX.4008CR Pride bateria prysznicowa, Chrom | 469 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →