Bateria wodociągowa Excellent Krotos AREX.8045CR
Zdjęcia 4 |
Excellent Krotos AREX.8045CR |
|
Bateria na dwa wyjścia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Excellent Krotos AREX.8045CR
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Excellent Bateria prysznicowa podtynkowa Excellent Krotos chrom połysk ARE | 940 zł |
Bateria podtynkowa termostatyczna Excellent KROTOS AREX.8045CR 2 wyjścia | 884 zł |
EXCELLENT AREX.8045CR Krotos 2-wyj. Bateria prysz. wann. Podtynkowa Chrom | 751 zł |
Krotos 2-wyj. Bateria Podtynkowa Chrom | 799 zł |
Excellent Krotos Termo bateria podtynkowa termostatyczna chrom AREX.8045CR | 798 zł |
Excellent Krotos Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa z termostatem chro | 703 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →