Bateria wodociągowa Excellent Clever ARAC.4145CR
Zdjęcia 4 |
Excellent Clever ARAC.4145CR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Excellent 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Excellent.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Excellent Clever ARAC.4145CR
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Excellent Bateria prysznicowa podtynkowa Excellent Clever chrom połysk ARA | 430 zł |
EXCELLENT ARAC.4145CR Clever bateria prysznic-wanna p/t cr | 403 zł |
Clever Bateria Prysznic-Wanna P/T Chrom | 505 zł |
Excellent Clever Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa,chrom ARAC.4145CR | 404 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →