Bateria wodociągowa Excellent Pi AREX.1255CR
Zdjęcia 14 |
Excellent Pi AREX.1255CR |
|
Aerator Neoperl Slim.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Excellent 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Excellent.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Excellent Pi AREX.1255CR
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Excellent Bateria wannowa wolnostojąca Excellent Pi czarny AREX.1255BL | 2 199 zł |
Bateria wannowa wolnostojąca Excellent PI AREX.1255CR chrom | 2 199 zł |
PI Bateria wannowa wolnostojąca | 2 499 zł |
Excellent Bateria wannowa wolnostojąca Excellent Pi chrom połysk AREX.1255 | 1 899 zł |
Excellent Bateria wannowa wolnostojąca Excellent Pi biały mat AREX.1255WH | 2 199 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →