Bateria wodociągowa Excellent Clever 2.0 AREX.4105CR
Zdjęcia 3 |
Excellent Clever 2.0 AREX.4105CR |
|
Aerator Neoperl Slim.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Excellent Clever 2.0 AREX.4105CR
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Excellent Bateria wannowa ścienna Excellent Clever 2.0 chrom połysk AREX.4 | 610 zł |
EXCELLENT AREX.4105GB Clever 2.0 Bateria wannowa, złoty szczotkowany | 563 zł |
Excellent Bateria wannowa ścienna Excellent Clever 2.0 złoty szczotkowany | 705 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →