Kabina prysznicowa Deante Jasmin Plus KTJ 80x80
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Deante Jasmin Plus KTJ 042P 80x8090x90 |
|
Powłoka Active-Cover ułatwia odprowadzanie wody ze szkła (odpycha cząsteczki wody z powierzchni szkła) i ogranicza powstawanie kamienia. System profili pozwala kompensować krzywiznę ścian.
Paleta jest kupowana osobno. Montaż zarówno na palecie, jak i bez niej jest możliwy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Jasmin Plus KTJ 80x80
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Kabina prysznicowa Deante Jasmin 80x80 kwadratowa chrom transparent | 1 399 zł |
Kabina prysznicowa Deante Jasmin Plus chrom 80 cm KTJ 042P | 1 299 zł |
Deante Jasmin Plus Kabina prysznicowa kwadratowa 80x80 cm | 1 104 zł |
Jasmin Plus Kabina prysznicowa kwadratowa 80x80 cm | 1 104 zł |
DEANTE KTJ 042P Kabina prysznicowa kwadratowa 80 cm | 1 103 zł |
Deante Kabina prysznicowa kwadratowa 80 cm KTJ042P | 1 359 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Deante Jasmin Plus KTJ
Ceny na Deante Jasmin Plus KTJ |
---|---|---|---|---|
Deante Jasmin Plus KTJ 80x80 | od 1 103 zł | 6 oferty | ||
Deante Jasmin Plus KTJ 90x90 | od 1 104 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →