Kolumny głośnikowe Dali Phantom H-60
Zdjęcia 6 |
Dali Phantom H-60 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dali 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dali.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dali Phantom H-60
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Głośnik do montażu w suficie PHANTOM H-60 | 1 799 zł |
Dali Phantom H-60 R - Głośnik instalacyjny ścienny ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ O RAB | 2 049 zł |
Dali Phantom H-60 | 1 899 zł |
DALI PHANTOM H-60 | Głośnik instalacyjny | Dostawa GRATIS | Autoryzowany D | 1 899 zł |
Głośnik instalacyjny PHANTOM H-60 R, Kolor: Czarny | 2 049 zł |
DALI PHANTOM H-60R | Głośnik instalacyjny | Dostawa GRATIS | Autoryzowany | 2 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →