Kolumny głośnikowe Dali Opticon 8 MK2
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Dali Opticon 8 MK2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dali 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dali.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dali Opticon 8 MK2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolumna głośnikowa podłogowa OPTICON 8 MK2, Kolor: Black Satin | 6 999 zł |
DALI OPTICON 8 MK2 | Kolumna podłogowa | Autoryzowany DEALER Szczecin | 6 999 zł |
Dali Opticon 8 MK2 Black Satin - Kolumny podłogowe | 8 699 zł |
Dali Opticon 8 MK2 Tobacoo - Kolumny podłogowe | 8 699 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości kolumn głośnikowych Dali Opticon 8 MK2:
- Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego - 112 dB
PolecamyPorównaj w tabeli →