Kolumny głośnikowe Dali Oberon On-Wall
Wideo 2Zdjęcia 19 |
Dali Oberon On-Wall |
|
Dźwięk o wysokiej szczegółowości
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dali 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dali.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dali Oberon On-Wall
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dali Oberon On-Wall biały | 1 099 zł |
Głośniki instalacyjne DALI Oberon On-Wall Czarny (2 szt.) OBERONONWALLBLAC | 2 399 zł |
Dali Oberon On-Wall Dark walnut 2szt. | 2 599 zł |
Aktywna kolumna głośnikowa Oberon On-Wall C, Kolor: Biały | 2 999 zł |
Dali Oberon On-Wall - Kolumny głośnikowe naścienne (para) Biały ✦ SALON ✦ | 2 398 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →