Акустична система Dali Oberon 1
Відео 11Фото 23 |
Dali Oberon 1 |
|
Висока детальність звуку
Можливість кріплення на стіну
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dali 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dali.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dali Oberon 1
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DALI Oberon 1 x regał na książki para jasny dąb Dali Oberon 1 LO | 1 798 zł |
Dali Oberon 1 Orzech | 799 zł |
Kolumny głośnikowe DALI Oberon 1 Czarny (2 szt.) OBERON1BLACK | 1 799 zł |
Dali Oberon 1 Czarny 2szt. | 1 799 zł |
Kolumna głośnikowa podstawkowa OBERON 1, Kolor: Czarny | 899 zł |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →