Kolumny głośnikowe Dali Oberon 1
Wideo 11Zdjęcia 23 |
Dali Oberon 1 |
|
Dźwięk o wysokiej szczegółowości
Możliwość montażu na ścianie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dali 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dali.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dali Oberon 1
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DALI Oberon 1 x regał na książki para jasny dąb Dali Oberon 1 LO | 1 798 zł |
Dali Oberon 1 Orzech | 799 zł |
Kolumny głośnikowe DALI Oberon 1 Czarny (2 szt.) OBERON1BLACK | 1 799 zł |
Dali Oberon 1 Czarny 2szt. | 1 799 zł |
Kolumna głośnikowa podstawkowa OBERON 1, Kolor: Czarny | 899 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →