Акустична система Dali Oberon On-Wall
Відео 2Фото 19 |
Dali Oberon On-Wall |
|
Висока детальність звуку
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dali 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dali.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dali Oberon On-Wall
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dali Oberon On-Wall biały | 1 099 zł |
Głośniki instalacyjne DALI Oberon On-Wall Czarny (2 szt.) OBERONONWALLBLAC | 2 399 zł |
Dali Oberon On-Wall Dark walnut 2szt. | 2 599 zł |
Aktywna kolumna głośnikowa Oberon On-Wall C, Kolor: Biały | 2 999 zł |
Dali Oberon On-Wall - Kolumny głośnikowe naścienne (para) Biały ✦ SALON ✦ | 2 398 zł |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →