Акустична система Dali Alteco C-1
Відео 3Фото 15 |
Dali Alteco C-1 |
|
Можливість роботи в системі Dolby Atmos
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dali 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dali.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dali Alteco C-1
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dali Alteco C-1 Głośnik czarny jesion para Dali Alteco C-1 BK | 1 979 zł |
Dali Alteco C-1 Czarny 2szt. | 2 098 zł |
Głośnik Dolby Atmos ALTECO C-1, Kolor: Biały | 1 049 zł |
Dali Alteco C-1 - kolumny efektowe Dolby Atmos (para) Biały ✦ SALON ✦ ZAPY | 2 098 zł |
Dali Alteco C-1 Kolor: Czarny | 2 198 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →