Акустична система Dali Opticon LCR
Відео 1Фото 3 |
Dali Opticon LCR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dali 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dali.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dali Opticon LCR
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kolumna głośnikowa centralna OPTICON LCR MK2, Kolor: Tobacco | 3 199 zł |
DALI OPTICON LCR MK2 | Kolumna centralna | Autoryzowany DEALER Szczecin | 3 199 zł |
Dali OPTICON LCR MK2 Tobacco - Kolumna centralna | 4 399 zł |
Kolumna głośnikowa centralna OPTICON LCR MK2, Kolor: Black Satin | 3 199 zł |
Dali OPTICON LCR MK2 Satin White - Kolumna centralna | 4 399 zł |
Dali OPTICON LCR MK2 Satin Black - Kolumna centralna | 4 399 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акустичної системи Dali Opticon LCR:
- Поворотна система секції ВЧ/СЧ динаміків
- Максимальний рівень звукового тиску — 109 дБ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →