Підсилювач Yamaha A-S501
Відео 23Фото 4 |
Yamaha A-S501
Тип:інтегральний
Кількість каналів:2
Потужність на канал (8 Ом):85 Вт
Коеф. демпфування:240
Входи:оптичний
Входів RCA:4 пар(а)
Виходів REC:2 пар(а)
Всі характеристики
Характеристики A-S501
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha A-S501
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yamaha A-S501 wzmacniacz stereo z przetwornikiem D/A srebrny | 2 869 zł |
YAMAHA Wzmacniacz YAMAHA A-S501 Czarny | 2 139 zł |
Yamaha A-S501 + CD S303 | 3 596 zł |
Wzmacniacz YAMAHA A-S501 Czarny | 2 139 zł |
Yamaha A-S501 Srebrny | 2 139 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості підсилювача Yamaha A-S501:
- Вихідний рівень каналу Phones 430 mb
- Вихідний імпеданс каналу Phones 470 Ом
РекомендуємоПорівняти в таблиці →