Wzmacniacz Yamaha A-S501
Wideo 23Zdjęcia 4 |
Yamaha A-S501
Rodzaj:integralny
Liczba kanałów:2
Moc na kanał (8 Ohm):85 W
Współczynnik tłumienia:240
Wejścia:optyczne
Wejścia RCA:4 para(a)
Wyjścia REC:2 para(a)
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne A-S501
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yamaha 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yamaha.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yamaha A-S501
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yamaha A-S501 wzmacniacz stereo z przetwornikiem D/A srebrny | 2 877 zł |
YAMAHA Wzmacniacz YAMAHA A-S501 Czarny | 2 139 zł |
Yamaha A-S501 + CD S303 | 3 596 zł |
Wzmacniacz YAMAHA A-S501 Czarny | 2 139 zł |
Yamaha A-S501 Srebrny | 2 139 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości wzmacniacza Yamaha A-S501:
- Poziom wyjściowy telefonów 430 mV
- Impedancja wyjściowa telefonów 470 omów
PolecamyPorównaj w tabeli →