Підсилювач NAD C316BEE V2
Відео 18Фото 4 |
NAD C316BEE V2
2020 рік
Тип:інтегральний
Кількість каналів:2
Потужність на канал (8 Ом):90 Вт
Коеф. демпфування:200
На підсилювач (Main):RCA
Всі характеристики
Характеристики C316BEE V2
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NAD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NAD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NAD C316BEE V2
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
NAD C316BEE V2 + Alpha P5 | 2 555 zł |
NAD C316BEE V2 + B&W 607 S2 Anniversary Edition | 3 666 zł |
NAD C316BEE V2 | 1 999 zł |
NAD C316BEE V2 + Debut Reference B6 | 3 111 zł |
NAD C316BEE V2 + Alpha T20 | 3 777 zł |
NAD C316BEE V2 + Debut B6.2 | 2 666 zł |
NAD C316BEE V2 + LINK1 + ELAC Debut B6.2 | 3 222 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →