Wzmacniacz NAD C316BEE V2
Wideo 18Zdjęcia 4 |
NAD C316BEE V2
2020 rok
Rodzaj:integralny
Liczba kanałów:2
Moc na kanał (8 Ohm):90 W
Współczynnik tłumienia:200
Na wzmacniacz (Main):RCA
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne C316BEE V2
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAD C316BEE V2
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NAD C316BEE V2 + Alpha P5 | 2 555 zł |
NAD C316BEE V2 + B&W 607 S2 Anniversary Edition | 3 666 zł |
NAD C316BEE V2 | 1 999 zł |
NAD C316BEE V2 + Debut Reference B6 | 3 111 zł |
NAD C316BEE V2 + Alpha T20 | 3 777 zł |
NAD C316BEE V2 + Debut B6.2 | 2 666 zł |
NAD C316BEE V2 + LINK1 + ELAC Debut B6.2 | 3 222 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →