Kolumny głośnikowe Dali Opticon LCR
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Dali Opticon LCR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dali 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dali.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dali Opticon LCR
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolumna głośnikowa centralna OPTICON LCR MK2, Kolor: Tobacco | 3 199 zł |
DALI OPTICON LCR MK2 | Kolumna centralna | Autoryzowany DEALER Szczecin | 3 199 zł |
Dali OPTICON LCR MK2 Tobacco - Kolumna centralna | 4 399 zł |
Kolumna głośnikowa centralna OPTICON LCR MK2, Kolor: Black Satin | 3 199 zł |
Dali OPTICON LCR MK2 Satin White - Kolumna centralna | 4 399 zł |
Dali OPTICON LCR MK2 Satin Black - Kolumna centralna | 4 399 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości kolumn głośnikowych Dali Opticon LCR:
- Obrotowy system cześci wysokotonowy / średniotonowy
- Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego - 109 dB
PolecamyPorównaj w tabeli →