AV-ресивер Denon DRA-900H
Відео 5Фото 14 |
Denon DRA-900H
Тип:AV-ресивер, 2.1
Потужність на канал:100 Вт
Відтвор.:мережеве, USB, інтернет-радіо
Входи:2 RCA, 6 HDMI, 2 optical
Всі характеристики
Характеристики DRA-900H
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Denon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Denon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Denon DRA-900H
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DENON Amplituner stereofoniczny DENON DRA-900H Czarny HEOS HDR 8K | 2 999 zł |
Denon DRA-900H 2.2-kanałowy Wi-Fi Bluetooth AirPlay Srebrny | 2 999 zł |
Denon DRA-900H - Amplituner stereo Hi-Fi Czarny ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ O RABAT | 3 499 zł |
Amplituner Stereo Denon DRA-900H Silver - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 2 990 zł |
DENON Amplituner stereofoniczny DENON DRA-900H Srebrny HEOS HDR 8K | 2 999 zł |
Denon DRA-900H 2.2-kanałowy Wi-Fi Bluetooth AirPlay Czarny | 2 999 zł |
Denon DRA-900H - Amplituner stereo Hi-Fi Srebrny ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ O RABAT | 2 999 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →