AV-ресивер Denon AVC-S670H (AVCS670HBKE2)
Фото 8 |
Denon AVC-S670H
2023 рікAirPlayBluetoothWi-FiDLNAрозумний дімeARC8Kголосовий асистентHDRAmazon MusicDeezerSoundCloudSpotifyTIDAL
Тип:AV-ресивер, 5.2
Потужність на канал:150 Вт
Відтвор.:мережеве, USB, інтернет-радіо
Входи:3 RCA, 6 HDMI, 2 optical
Всі характеристики
Характеристики AVC-S670H
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Denon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Denon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Denon AVC-S670H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Amplituner AV Denon AVC-S670H 52 8K AVCS670HBKE2 | 1 593 zł |
DENON Wzmacniacz AV DENON AVC-S670H 5.2 8K HEOS Czarny | 2 299 zł |
Denon AVC S670H - Wzmacniacz sieciowy AV - 5.2 Kana?y - Czarny | 1 597 zł |
Denon AVC-S670H 5.2-kanałowy Wi-Fi Bluetooth AirPlay Czarny | 2 299 zł |
Denon AVC-S670H Amplituner, Kolor: Czarny | 2 299 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →