Amplituner Denon AVC-S670H (AVCS670HBKE2)
Zdjęcia 8 |
Denon AVC-S670H
2023 rokAirPlayBluetoothWi-FiDLNAinteligentny domeARC8Kasystent głosowyHDRAmazon MusicDeezerSoundCloudSpotifyTIDAL
Rodzaj:amplituner AV, 5.2
Moc na kanał:150 W
Odtwarzanie:sieciowe, USB, radio internetowe
Wejścia:3 RCA, 6 HDMI, 2 optical
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AVC-S670H
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Denon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Denon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Denon AVC-S670H
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amplituner AV Denon AVC-S670H 52 8K AVCS670HBKE2 | 1 600 zł |
DENON Wzmacniacz AV DENON AVC-S670H 5.2 8K HEOS Czarny | 2 299 zł |
Denon AVC S670H - Wzmacniacz sieciowy AV - 5.2 Kana?y - Czarny | 1 597 zł |
Amplituner DENON AVC-S670H Czarny | 2 299 zł |
Amplituner DENON AVC-S670H Czarny | 2 299 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →