Amplituner Sony STR-DH590
Wideo 12Zdjęcia 5 |
Sony STR-DH590
Rodzaj:amplituner AV, 5.2
Moc na kanał:90 W
Wejścia:4 RCA, 4 HDMI, 1 optical
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne STR-DH590
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony STR-DH590
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony STRDH590CEL Odbiornik Av Czarny 51 STRDH590.CEL | 1 845 zł |
Sony STR-DH590 - AV-modtager - 5.2 kanal - Odbiornik AV - 5.2 Kana?y - Cza | 1 845 zł |
Amplituner SONY STR-DH590 | 1 899 zł |
Amplituner SONY STR-DH590 STRDH590.CEL | 1 899 zł |
Sony STR-DH590 (STRDH590.CEL) | 1 849 zł |
Sony STRDH590 5.2ch Home Theatre AV Receiver Sony ...nie z tej ziemi - OFE | 2 148 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →