Підсилювач TAGA Harmony HTA-25
Фото 5 |
TAGA Harmony HTA-25
Тип:інтегральний, гібридний
Кількість каналів:2
Потужність на канал (8 Ом):25 Вт
Входів RCA:2 пар(а)
Всі характеристики
Характеристики HTA-25
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony HTA-25
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Taga Harmony HTA-25B Wzmacniacz hybrydowy Bluetooth i odtwarzanie USB czar | 899 zł |
Wzmacniacz TAGA HARMONY HTA-25B V.2 Czarny | 782 zł |
Wzmacniacz TAGA HARMONY HTA-25B V.2 Czarny HTA-25B V.2 CZARNY (2021) | 782 zł |
TAGA HARMONY HTA-25B (2021) - Wzmacniacz hybrydowy z Bluetooth, USB Czarny | 799 zł |
Додаткові функції і можливості підсилювача TAGA Harmony HTA-25:
- Вихідна потужність на навушники 200 мВт при опір 32 Ом
РекомендуємоПорівняти в таблиці →