Amplituner Yamaha RX-V4A
Wideo 18Zdjęcia 4 |
Yamaha RX-V4A
Rodzaj:amplituner AV, 5.2
Moc na kanał:115 W
Odtwarzanie:sieciowe, USB, radio internetowe
Wejścia:3 RCA, 4 HDMI, 1 optical
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne RX-V4A
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yamaha 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yamaha.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yamaha RX-V4A
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yamaha RX-V4A Odbiornik Av Czarny 80W | 1 875 zł |
YAMAHA Amplituner YAMAHA RX-V4A Czarny | 1 879 zł |
Yamaha RX-V4A - AV network receiver - 5.2 channel - Wzmacniacz sieciowy AV | 1 871 zł |
Yamaha MusicCast RX-V4A | 1 976 zł |
Yamaha RX-V4A Czarny | 1 871 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →