Amplituner Yamaha RX-V6A
Wideo 16Zdjęcia 4 |
Yamaha RX-V6A
2021 rokRX (middle level)AirPlayBluetoothWi-Fiinteligentny domeARC8KHDRDolby AtmosDTS XDeezerSpotifyTIDAL
Rodzaj:amplituner AV, 7.2
Moc na kanał:125 W
Odtwarzanie:sieciowe, USB, radio internetowe
Wejścia:3 RCA, 7 HDMI, 1 optical
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne RX-V6A
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yamaha 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yamaha.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yamaha RX-V6A
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yamaha RX-V6A Amplituner Av Czarny 7 Kanałów | 2 589 zł |
YAMAHA Amplituner YAMAHA RX-V6A Czarny | 2 599 zł |
Yamaha MusicCast RX-V6A | 2 749 zł |
Yamaha RX-V6A Czarny | 2 589 zł |
Yamaha RX-V6A Czarny | 2 589 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →