Amplituner Onkyo TX-NR5100
Wideo 10Zdjęcia 7 |
Onkyo TX-NR5100
Rodzaj:amplituner AV, 7.2
Moc na kanał:80 W
Odtwarzanie:sieciowe, USB, radio internetowe
Wejścia:3 RCA, 4 HDMI, 1 optical
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne TX-NR5100
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Onkyo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Onkyo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Onkyo TX-NR5100
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ONKYO Amplituner ONKYO TX-NR 5100 B Czarny | 2 759 zł |
Onkyo TX-NR5100 (Czarny) | 2 336 zł |
Amplituner ONKYO TX-NR5100 Czarny | 2 599 zł |
Amplituner ONKYO TX-NR5100 Czarny 5551MP | 2 599 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →