AV-ресивер Onkyo TX-RZ3400
Фото 7 |
Onkyo TX-RZ3400
2020 рікAirPlayChromecastBluetoothWi-FiDLNAeARCголосовий асистентHDRIMAX EnhancedDolby AtmosDTS XAmazon MusicDeezerSpotifyTIDAL
Тип:AV-ресивер, 11.2
Потужність на канал:215 Вт
Відтвор.:мережеве, USB, інтернет-радіо
Входи:6 RCA, 6 HDMI, 3 optical
Всі характеристики
Характеристики TX-RZ3400
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Onkyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Onkyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Onkyo TX-RZ3400
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Amplituner ONKYO TX-RZ3400 Czarny | 16 159 zł |
Amplituner ONKYO TX-RZ3400 Czarny TX-RZ3400B | 16 159 zł |
Onkyo TX-RZ3400 Kolor: Czarny | 19 999 zł |
Onkyo TX-RZ3400 BK DOSTĘPNY OD RĘKI | 18 999 zł |
Onkyo TX-RZ3400 Kolor: Szary | 19 999 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →