Amplituner Onkyo TX-RZ3400
Zdjęcia 7 |
Onkyo TX-RZ3400
2020 rokAirPlayChromecastBluetoothWi-FiDLNAeARCasystent głosowyHDRIMAX EnhancedDolby AtmosDTS XAmazon MusicDeezerSpotifyTIDAL
Rodzaj:amplituner AV, 11.2
Moc na kanał:215 W
Odtwarzanie:sieciowe, USB, radio internetowe
Wejścia:6 RCA, 6 HDMI, 3 optical
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne TX-RZ3400
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Onkyo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Onkyo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Onkyo TX-RZ3400
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amplituner ONKYO TX-RZ3400 Czarny | 16 159 zł |
Amplituner ONKYO TX-RZ3400 Czarny TX-RZ3400B | 16 159 zł |
Onkyo TX-RZ3400 Kolor: Czarny | 19 999 zł |
Onkyo TX-RZ3400 BK DOSTĘPNY OD RĘKI | 18 999 zł |
Onkyo TX-RZ3400 Kolor: Szary | 19 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →