Акустична система Klipsch R-50PM
Фото 12 |
Klipsch R-50PM |
|
Вбудований підсилювач. Bluetooth. Sub-in. Фонокоректор.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klipsch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klipsch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klipsch R-50PM
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Klipsch R-50PM EU 1071488 | 2 399 zł |
Klipsch Reference Series R-50PM | 2 386 zł |
Klipsch R-50PM Para HF-KOL-KLIP-069 | 2 899 zł |
Kolumny głośnikowe KLIPSCH Reference R-50PM Czarny (2 szt.) | 2 899 zł |
Kolumny głośnikowe KLIPSCH Reference R-50PM Czarny (2 szt.) 1071488 | 2 600 zł |
Klipsch R-50PM EUA - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczko | 2 899 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →