Kolumny głośnikowe Klipsch R-50PM
Zdjęcia 12 |
Klipsch R-50PM |
|
Wbudowany wzmacniacz. Bluetooth. Sub-in. Korektor Phono.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klipsch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klipsch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klipsch R-50PM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klipsch R-50PM EU 1071488 | 2 399 zł |
Klipsch Reference Series R-50PM | 2 386 zł |
Klipsch R-50PM Para HF-KOL-KLIP-069 | 2 899 zł |
Klipsch R-50PM EUA - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczko | 2 899 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →