Kolumny głośnikowe Klipsch R-605FA
Zdjęcia 13 |
Klipsch R-605FA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klipsch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klipsch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klipsch R-605FA
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klipsch R-605FA Czarny Jednostka - Czarny głośnik podłogowy z Dolby Atmos | 2 699 zł |
Klipsch R-605-FA Czarny HF-KOL-KLIP-059 | 2 699 zł |
Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-605FA Czarny (1 szt.) | 3 400 zł |
Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-605FA Czarny (1 szt.) 1069853 | 3 400 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →