Kolumny głośnikowe Klipsch The Fives
Wideo 21Zdjęcia 14 |
Klipsch The Fives |
|
Jest wejście HDMI.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klipsch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klipsch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klipsch The Fives
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolumny głośnikowe KLIPSCH The Fives McLaren Edition Czarny (2 szt.) | 6 500 zł |
Kolumny głośnikowe KLIPSCH The Fives Czarny (2 szt.) 1068026 | 3 600 zł |
Klipsch The Fives – Aktywne kolumny podstawkowe (para) Czarny ✦ SALON ✦ ZA | 3 599 zł |
Klipsch THE FIVES - Walnut - Aktywne kolumny podstawkowe - para +9 sklepów | 3 999 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →