Kolumny głośnikowe Klipsch R-600F
Wideo 6Zdjęcia 18 |
Klipsch R-600F |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klipsch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klipsch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klipsch R-600F
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klipsch R-600F Black Głośnik podłogowy Czarny 100W/400W - 8 Ohm - głośnik | 2 049 zł |
Klipsch R-600F (Czarny) | 1 695 zł |
Klipsch R-600F czarny 1 szt. HF-KOL-KLIP-067 | 2 049 zł |
Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-600F Czarny (1 szt.) | 2 049 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →