Kolumny głośnikowe Klipsch R-800F
Wideo 2Zdjęcia 11 |
Klipsch R-800F |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klipsch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klipsch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klipsch R-800F
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klipsch R-800F czarny jednostka - głośnik podłogowy do przedniego kina dom | 4 003 zł |
Klipsch R-800F (Czarny) | 2 039 zł |
Klipsch R-800F czarna HF-KOL-KLIP-070 | 2 699 zł |
Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-800F Czarny (1 szt.) | 2 699 zł |
Kolumna głośnikowa KLIPSCH R-800F Czarny (1 szt.) | 2 699 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →